Buďte originálny...

S Wiipom máte slobodu

Používatelia Wiipu nemajú problémy, ktoré spôsobujú cigarety – napríklad kašeľ, bolesti hrdla alebo nepríjemný zápach. Ako používať Wiip? Mimoriadne jednoducho – vyberte si arómu Wiipod, spárujte ju so zariadením, vyberte ochranný náustok z Wiipod a začnite wiipovať !

Ak práve plánujete prestať fajčiť, pripravili sme pre vás dve arómy, ktoré vám dodajú skutočnú chuť tabaku – Virginia Tobacco a USA Mix. Dávate prednosť ovocným príchutiam? V tom prípade si môžete vybrať až z 8 rôznych príchutí Wiipod – všetky dostupné ovocné príchute nájdete tu. Pre milovníkov letných príchutí sme pripravili chladivú arómu mäty. Načúvajúc potrebám používateľov, ktorí nechcú Wiipod s nikotínom, sme patentovali Wiipod bez nikotínu a naši súčasní používatelia ho nazývajú „mini vodná fajka“.

Porovnávať produkty

Prečo je Wiip elektrickou cigaretou číslo 1 na svete?

Wiip je prémiový produkt elektrických cigariet vyvinutý pre vaše potreby. Vznikol ako výsledok najnovšej a najpokročilejšej technológie s cieľom vytvoriť parný zážitok vo výrobku veľkosti prsta. Vďaka praktickosti, elegancii a jednoduchému používaniu prináša Wiip celý rad riešení pre všetky vaše výzvy. Či už sa chcete zbaviť kašľa, zaťaženia v pľúcach spôsobeného cigaretami, ochrániť pasívneho fajčiara vo svojom okolí alebo úplne prestať fajčiť a zlepšiť kvalitu svojho života, Wiip je pre vás jedinou správnou voľbou.

Nájdite svoj produkt

Svet výhod Wiip

Naša filozofia estetiky dizajnu sa od začiatku uberá smerom k jednoduchosti a minimalizmu. Vieme, že detaily sú to, čo robí najväčší rozdiel, a z tohto dôvodu sme navrhli 6 technických a estetických výhod, ktoré maximalizujú wiiping každého z našich používateľov.

Objavte výhody

Späť na začiatok