Buďte originálny...

Výhody Philosophy 6


Výhody Philosophy 6 spoločnosti Wiip je filozofia vývoja koncepcie produktu orientovaná na skúsenosti spotrebiteľov

Od samého začiatku je našou filozofiou estetiky dizajnu jednoduchosť a minimalizmus. Uvedomujeme si, ako sú detaily dôležité, preto sme vyvinuli filozofiu 6 výhod. Týchto 6 výhod výrobku Wiip je výsledkom kvalitného výrobného procesu. Koncept filozofie 6 výhod zdôrazňuje tieto vlastnosti: žiadny problém s prehrievaním zariadenia; žiadne tlačidlo zapnutia/vypnutia – prirodzený režim vapovania: stačí vdýchnuť; žiadny tabak či iné jeho škodlivé zložky; žiadne cigaretové ohorky a nepríjemný zápach; žiadny kašeľ, bolesť hrdla a pasívne fajčenie a čo je najdôležitejšie – žiadne čakanie medzi 2 vdychmi.

Žiadne prehrievanie

S technológiou Wiip neexistuje možnosť prehriatia zariadenia. Hardvérová architektúra zariadenia a najmodernejšia technológia poskytujú používateľom najbezpečnejší a najlepší zážitok – wiipovanie.

Žiadne tlačidlá na zapnutie/vypnutie

Nemusíte sa obávať, že sa vám zariadenie náhodou dostane do vrecka alebo tašky. Pri navrhovaní zariadenia Wiip sme venovali osobitnú pozornosť tomu, aby bolo čo najprirodzenejšie a najjednoduchšie. Zariadenie Wiip je navrhnuté tak, aby bolo jednoduché – nadýchnite sa a zapnite ho!

Neobsahuje tabak a jeho iné škodlivé zložky

Tabak aj tabakový dym obsahujú viac ako 4000 chemických zlúčenín, z ktorých 200 sú toxické plyny a viac ako 50 karcinogénnych látok. O toľko je Wiip menej škodlivý ako cigarety.

Žiadne cigaretové ohorky a žiadny nepríjemný zápach

Wiip je vysoko spoločenský a ekologický výrobok. Pri používaní Wiipu vám na životnom prostredí záleží viac, ako si myslíte. Tím Wiip si je vedomý globálneho problému s mikroplastmi, ktorý je obrovským environmentálnym problémom, ktorý je „podporovaný“ fajčením cigariet a cigaretovými ohorkami. Buďte svedomitý a dôverujte.

Žiadny kašeľ, bolesť hrdla ani pasívne fajčenie

Vďaka nikotínovým soliam namiesto nikotínovej bázy ako v cigaretách vám Wiip poskytuje bezstarostný zážitok – wiipovanie. Kašeľ, bolesť hrdla a pasívne fajčenie by vás nemali trápiť ako v prípade klasických cigariet.

Žiadne čakanie medzi 2 wiipmi

Ak máte dobrú náladu alebo len stresujúci deň, so zariadením Wiip nemusíte čakať medzi jednotlivými wiipmi. Wiipujte kedykoľvek a koľko chcete *.

* Neodporúča sa nadmerná spotreba.
* Wiipod by sa mal správne zlikvidovať.

Späť na začiatok