Buďte originálny...

Staňte sa súčasťou tímu Wiip

Ako súčasť tímu budete môcť ovplyvňovať budúcnosť svojimi originálnymi nápadmi a podieľať sa na budovaní vzťahov s našou rozsiahlou sieťou autorizovaných partnerov. Pridajte sa k tímu a staňte sa súčasťou vytvárania iného prostredia – inteligentnejšieho, bezpečnejšieho a menej škodlivého sveta.

Ste človek, ktorého hľadáme?

Wiip je dynamická a rýchlo rastúca značka, ktorá predstavuje najmodernejšie riešenia pre tých, ktorí sa rozhodli zvoliť si inteligentnejšiu alternatívu. Pracujeme na úlohách, ktoré poskytujú nezávislosť, vyžadujú kreativitu a prinášajú vzrušenie každému členovi nášho tímu. Hľadáme ľudí, ktorí chcú získavať nové vedomosti a zanechať stopu v čase. V spoločnosti Wiip nie je rozmanitosť len položkou, ale štýlom, ktorý nás vedie k vytváraniu budúcnosti – wiipovaniu.

Chcete pracovať pre modernú značku?

Odvetvie vapovania je dynamické a v posledných rokoch neustále rastie. Chceme byť o krok pred konkurenciou, preto sa každý deň učíme a sledujeme najnovšie trendy v tomto odvetví. Ponúkame vám príležitosť stať sa súčasťou tímu, ktorý bude navrhovať, vyvíjať, testovať a uvádzať na trh nové riešenia. Najviac si ceníme kreativitu, bez ohľadu na pozíciu. Kreativita pre nás znamená riskovať, efektívne riešiť problémy a prispôsobovať sa rôznym potrebám.

Tím

Existuje jedna vec, ktorá robí značku úplne úspešnou, a tou je celková kvalita ľudských zdrojov. Pracujeme, konáme a tvoríme ako tím. Sme otvorené a podporujúce prostredie so silným vedením a zaujímavými a náročnými úlohami a motivačným príjmom. V tíme robíme to najlepšie, čo vieme, a zároveň sa bavíme a užívame si prácu s ľuďmi, ktorí nás inšpirujú.

Späť na začiatok