Buďte originálny...

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky a podmienky používania webovej stránky www.mywiip.com a uzatváranie zmlúv na diaľku prostredníctvom prostriedkov diaľkovej komunikácie sa riadia predovšetkým tu uvedenými obchodnými podmienkami a podmienkami používania, pokiaľ sa zmluvné strany (predávajúci a kupujúci) nedohodnú inak. Obchodné podmienky a podmienky používania sa riadia zákonom o ochrane spotrebiteľa (OG 41/14) a zákonom o záväzkoch (OG 35/05 a OG 41/08). Venujte osobitnú pozornosť rozdielu medzi podmienkami týkajúcimi sa nákupu (zmluvy) na predajnom mieste v obchode a nákupu (zmluvy) uzatvoreného na diaľku (internetový obchod). Pri objednávke prostredníctvom diaľkovej komunikácie bude zákazník okamžite informovaný o všetkých predpísaných informáciách uvedených v článku 47. V súlade s článkom 66 ods. 2 zákona o ochrane spotrebiteľa.

Ceny výrobkov a služieb uvedené na internetových stránkach, v inzerátoch a katalógoch sú vyjadrené v eurách a zahŕňajú DPH. Ceny, platobné podmienky a špeciálne ponuky sú platné len v čase objednávky a/alebo platby a môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Náklady na dopravu

Náklady na doručenie sú bezplatné pri objednávkach nad 32,5 €, pri ostatných objednávkach sa cena doručenia zobrazí v košíku. Náklady na dopravu závisia od krajiny, v ktorej ste si výrobok objednali. Každá krajina má svoju vlastnú cenu dopravy v oblasti EÚ.

Pro Vape Slovakia s.r.o. (IČ DPH: SK2121232454) si vyhradzuje právo na chyby v popise a fotografii, ako aj v reklame výrobku. Všetky práva zákazníka na reklamáciu a vrátenie peňazí sú popísané v týchto podmienkach.

Spôsob platby

Internetový obchod Wiip prijíma platby prostredníctvom služby Paypal a bankovým prevodom kreditnou kartou.

Spoločnosť Wiip používa na online platby službu 24pay.

24pay je bezpečný systém na online platby prostredníctvom kreditných a debetných kariet v reálnom čase a ďalších platobných metód. 24pay zabezpečuje bezpečné zadávanie a prenos údajov o kartách zákazníkovi a obchodníkovi, čo potvrdzuje certifikácia PCI DSS. 24pay používa 356-bitové šifrovanie SSL TLS 1.2 ako najvyšší štandard na ochranu zadávania a prenosu údajov.

NOVINKA: odteraz môžete platiť aj kryptomenami prostredníctvom bezpečného prostredia platobného portálu PayCek.

Reklamácia výrobku

Uznávajú sa len na základe predloženej faktúry a záručného listu ako jediného dokladu o kúpe. Kartové lístky a podobné certifikáty nenahrádzajú účet. Bez faktúry nie je možné uplatniť reklamáciu. V prípade reklamácie výrobku z dôvodu vady alebo skrytých nedostatkov pošlite dotaz na [email protected] a náš tím zákazníckej podpory vám pomôže.

Záručné vyhlásenie a servisné podmienky

Všetky výrobky, na ktoré poskytujeme záruku, majú záručné podmienky uvedené v záručnom liste. Kupujúci je povinný uschovať faktúru a záručný list po celú dobu trvania záručnej doby. Zaručujeme, že výrobok používaný v súlade s priloženým návodom a záručným listom bude počas záručnej doby správne fungovať.
V prípade poruchy a iných možných závad sa zaväzujeme výrobok v primeranej lehote opraviť alebo vymeniť v súlade so zákonom o občianskych záväzkových vzťahoch.

Upozornenie na spôsob podania reklamácie

V súlade s § 10 ods. 5 zákona je možné všetky reklamácie zasielať poštou, faxom alebo e-mailom, ako aj na všetky predajné miesta vo vašom okolí. Ak je reklamácia podaná na predajnom mieste, obchodník je povinný bezodkladne oznámiť jej prijatie.

Ďalšie spôsoby podania reklamácie:

  • Na adresu: Rákocziho ul., 229/13, 945 01 Komárno
  • Na e-mail: [email protected],
  • Tel:+421 948 592 672

alebo osobne na Komárno, Hadovská cesta 6/B. Aby sme vám mohli potvrdiť prijatie písomnej reklamácie v súlade s § 10 ods. 5 zákona a následne na ňu odpovedať, uvádzajte správne informácie.

Zo zákona sme povinní poskytnúť písomnú odpoveď na vašu reklamáciu najneskôr do 15 dní odo dňa prijatia reklamácie. V opačnom prípade sa môžete obrátiť na Štátnu inšpekciu alebo Združenie na ochranu spotrebiteľa. Ak súhlasíte s podmienkami používania, súhlasíte aj so Všeobecnými podmienkami.

Pro Vape Slovakia s.r.o. (IČ DPH: SK2121232454) si vyhradzuje právo zmeniť tieto podmienky bez predchádzajúceho upozornenia. Obchodné podmienky sú v súlade so zákonmi Slovenskej republiky.
V prípade sporu obchodník a spotrebiteľ vyriešia spor zmierom, a ak to nie je možné, spor sa bude riešiť na súde v Bratislave.

Späť na začiatok