Buďte originálny...

Wiip X animation
Wiip X animation

Wiip X

Chcete mať zdravšiu budúcnosť? Wiip X je tu už teraz. Žiadny kašeľ, žiadne cigaretové ohorky, žiadny decht a žiadne prehriatie. Wiipstick je ideálnou voľbou pre každého, kto sa chce zbaviť škodlivých návykov a prejsť na bezpečnú stranu vapovania.

Wiip Sun. Posvieťte si do budúcnosti!

Pomocou najnovších technológií sme vytvorili špeciálne LED svetlo naplnené špeciálne vyleštenými kryštálmi, vďaka ktorým váš Wiip X svieti ako slnko pri každom nádychu a umožňuje lepšie rozloženie svetla a viditeľnosť z každého uhla.

Pocíťte vibrácie!

Prilákajte všetkých okolo seba vábivými silami Neodymium magnetu, ktorým sa váš Wiipod Magnetic zasúva do štrbiny zariadenia Wiip X. Nepotrebujete tlačidlo napájania, jednoducho vložte svoj obľúbený Wiipod, pocíťte vibrácie a začnite wiipovať.

Wiip X

Štyri nové luxusné farby zariadenia.

Elegantná čierna, magická zlatá, nádherný jednorožec alebo hravá ružová farba zariadenia? Nech si vyberiete ktorúkoľvek, nepochybujeme, že sa stane vašou značkou.

Wiip X

Luxusne navrhnuté zariadenie aj pre ten najnáročnejší vkus!

Vaše logo Wiip je teraz vygravírované do vášho zariadenia Wiip X z čistého vysokokvalitného materiálu.

Jediné zariadenie na trhu s čipom, ktorý riadi všetko.

Integrovaný čip Wiip X s 36 000 tranzistormi umožňuje inteligentnú správu zariadenia. Najmodernejšie a jediné zariadenie na trhu s čipom, ktorý riadi všetko.

Wiip X

Nabíjajte rýchlejšie, wiipujte dlhšie

Vďaka silnej batérii vám Wiip X umožní bezstarostné wiipovanie až tri dni. Ak sa ponáhľate, nebojte sa. Nový slot usb-c vám umožní nabíjať menej!

*Wiipods a Wiipods Magnetic sa dokonale hodia k vášmu Wiip X Magnetic!

Späť na začiatok