Buďte originálny...

Wiipovanie ako inovácia


Wiipovanie je úplne nový, priemysel meniaci výrobok bez spaľovania alebo zahrievania, pasívneho fajčenia a nepríjemného zápachu.

Tabakový, rovnako ako vapingový priemysel, sa stretáva so zmenami v spoločnosti, novými trendmi a meniacimi sa názormi na fajčenie. V mori vapovacích produktov predstavujeme zmenu v odvetví, vapovaciu inováciu, ktorá vás určite zaujme. So zariadením Wiip už nepotrebujete žiadne nádobky, nemáte žiadne problémy s tekutinami, nemáte zlý dych, nemáte žiadne tlačidlo zapnutia alebo vypnutia, nestretávate sa prehrievaním a mnohými ďalšími nevýhodami. Zariadenie Wiip je navrhnuté ak, aby bolo jednoduché – iba vdýchnite a ono sa zapne!

Prostredníctvom výskumu, vedy a technického vývoja sme chceli vytvoriť najlepšiu alternatívu fajčenia, byť priateľom spoločnosti – to sa nám podarilo, uspeli sme – Wiip je tu. Dnes. Pomocou najmodernejších technologických prístupov sa nám podarilo vytvoriť produkt, ktorý má celodennú batériu, náplne, ktoré vydržia ako 2-3 škatuľky cigariet, a produkt, ktorý funguje v symbióze s používateľom.

Zatiaľ čo bežné e-kvapaliny na vapovanie používajú nikotínovú bázu, WiiPods používajú nikotínové soli, ktoré zabezpečujú oveľa lepší zážitok, vďaka čomu Wiip nespôsobuje kašeľ ani bolesti v krku, má silnejšiu chuť a mnoho ďalších výhod.

Wiip pripravil všetko pre zmenu, stačí kliknúť na obchod a stať sa jej súčasťou. Cíťte sa slobodne. Vyberte si rozdiel.

Späť na začiatok